Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Turobów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki(Turobów + 21 km)

940 000 zł297 m² 3 164,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Popielawy

Popielawy(Turobów + 25 km)

730 000 zł160,47 m² 4 549,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 227 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w malowniczej i spokojnej miejscowości Popielawy. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Wałowska

Rawa Mazowiecka(Turobów + 11 km)

2 700 zł350 m² 7,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na wynajem część działki o powierzchni ok. 350 m z większego terenu o łącznej powierzchni 1450 m , położonej w Rawie Mazowieckiej przy ul. Wałowskiej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Brzezińska

Koluszki(Turobów + 25 km)

650 000 zł349 m² 1 862,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Sprzedam: działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym, który można przeznaczyć także na funkcję usługowo-handlową, magazynową bądź biurową; lokalizacja działki: koluszki (centrum) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgorzelicka

Tomaszów Mazowiecki(Turobów + 21 km)

360 000 zł34,09 m² 10 560,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Nowoczesne mieszkanie na osiedlu zamkniętym w centrum miasta - komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,09.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Warszawska

Tomaszów Mazowiecki(Turobów + 21 km)

35,42 zł/m²24 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy lokal użytkowy o pow. 24m2 idealny na usługi, handel lub biuro! Oferowany lokal znajduje się na parterze przy ruchliwej ulicy Warszawskiej, blisko supermarketu Netto oraz dużego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Tomaszów Mazowiecki(Turobów + 21 km)

325 000 zł83,10 m² 3 910,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,10 m po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83,10 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Luboszewy(Turobów + 15 km)

238 000 zł2 942 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nspace ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2942 m zlokalizowanej w Luboszewach - gmina Lubochnia. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki(Turobów + 21 km)

310 000 zł110 m² 2 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Masz pomysł na biznes a nie posiadasz lokalu? Mamy dla Ciebie lokal w najlepszym miejscu! Lokal w ścisłym centrum miasta! Prezentujemy Państwu lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 110.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Nowy Kawęczyn

Nowy Kawęczyn(Turobów + 23 km)

373 000 zł37 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6475 Polecamy do sprzedania działkę rolną (brak planu zagospodarowania przestrzennego) w pierwszej linii o powierzchni 37300 m2 o szerokości 90m2 miejscowości.